راهنما

راهنمای کلی :

 


     تمامی خدمات وب سایت بازار 2020 رایگان بوده وهیچ گونه تعرفه ای اخذ نخواهد شد .


طرزکار کلی وب سایت :

فروشنده کالا را ثبت نموده ویکی از روشهای فروش مانند فروش عادی ، مزایده ، چانه زنی ، یا حراج را انتخاب ، خریدار کالا را خرید نموده و وجه آن نزد وب سایت به امانت میماند . از طریق ایمیل وپیامک به فروشنده اطلاع وایشان بعد از برداشت آدرس خریدار از پنل کاربری اقدام به ارسال کالا مینماید وبعداز دریافت کالا وجه به فروشنده پرداخت میگردد درصورتی که کالا با مشخصات اعلامی مغایرت داشت خریدار اعلام وبعد از بررسی بایگانی اطلاعات فروش کالا که قابل تغییر نمیباشد تصمیم مقتضی اخذ خواهد شد اینگونه هم خریدار و هم فروشنده میتوانند در امنیت کامل به مبادلات خود بپردازند وب سایت بازار 2020 تمام تلاش خود را درجهت حفظ حقوق خریدارن وفروشندگان کالا به کار بسته هم چنین دارای مجوزهای لازم نیز میباشد .

 

 

خریداران :

بعد از ثبت نام و پر کردن فیلد های مربوطه  عضو سایت شده وبرای خرید و فروش میتوانید اقدام نمائید. درصورتی که کالای خریداری نمودید . وجه آن نزد وب سایت میماند وبعد از تحویل کالا به فروشنده پرداخت میگردد، درصورتی که از کالا راضی نبودید و یا کالا با مشخصات اعلامی مطابقت نداشت از پنل کاربری قسمت حل اختلاف اعلام شکایت نموده وتیم حل اختلاف با عنایت به بایگانی اطلاعات خرید وفروش رسیدگی واتخاذ تصمیم مینماید وتا آن زمان وجه شما در حساب سایت میماند وبه فروشنده پرداخت نمیگردد .

فروشندگان :

بعد از ثبت نام  در قسمت پنل کاربری نسبت به درج محصول اقدام نموده ، و درصورت تمایل از قسمت مدیریت فروشگاه نسبت به ایجاد فروشگاه با آدرس اختصاصی برای خود  اقدام نمائید و بعد از تایید مدیریت انواع محصولات و کالاهای خود را در سایت به فروش برسانید .

تسویه حساب :

تسویه آنی بوده به محض درخواست وجه به شماره حساب اعلامی واریز میگردد .

توجه :

تمامی کاربران وب سایت بازار ۲۰۲۰ میتوانند تبلیغات خود را به صورت رایگان در وب سایت آگهی ۲۰۲۰ که متعلق به همین مجموعه است گذاشته ، وتوصیه میشود جهت فروش بیشتر اقدام به ایجاد فروشگاه در بازار ۲۰۲۰ نموده وآدرس فروشگاه خود را درسایت آگهی قرارداده وبا عنایت به بازدید بالای وب سایت مذکور امکان بازدید کاربران از فروشگاه شما نیز به راحتی فراهم گشته وباعث افزایش بازدید ومتعاقب آن فروش محصولات وکالاهای شما خواهد شد .

وب سایت بازار 2020 به پاس ارج نهادن به حسن انتخاب کاربران گرامی در فواصل زمانی ماهیانه  اقدام به قرعه کشی وتقدیم یک دستگاه تبلت وسکه طلا به شما خریداران وفروشندگان محترم مینمائید .

 

جستجو
پشتیبانی اعضاء
سوالی دارید ؟
اینجــا
بپرسید

2020
راهنمای استفاده از سایت
 • برای آگاهی از نحوه خرید و فروش کالا در وب سایت بزرگ بازار 2020 و همچنین ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان لطفا اینجــــا کلیک کنید
بازار 2020
وب سایت بزرگ بــازار 2020 در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ وارشــاد اسلامی ثبت شده و تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه،حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوط می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد .
قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر می باشد.
بازار 2020
آمار بازدید سایت
 • امروز: ۲,۷۹۶ نفر
 • دیروز: ۷,۵۵۸ نفر
 • کل بازدید ها: ۱۱,۴۲۰,۵۸۱ نفر
 • برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید
  اشتراک
  فروشگاه اینترنتی بازار
  © 1392، کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت بازرگانی آترپان راه وران به شماره ثبت 28805 و شماره ملی 10380440734 می باشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.